1. Dziś świętych Joachima i Anny, rodziców NMP – dzień modlitwy za rodziców i ludzi starszych.
  2. Taca z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszego kościoła wyniosła 271 zł. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom.
  3. W środę wspomnienie św. Marty, w piątek wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera
  4. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca, w Olchowcach o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Msza Święta a następnie procesja i różaniec fatimski.
  5. W najbliższą niedzielę adoracja i zmiana tajemnic różańcowych.
  6. W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc sierpień, w którym modlimy się szczególnie o trzeźwość narodu. Zachęcamy więc do podjęcia abstynencji od alkoholu w tym miesiącu i dołączenia do Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.
  7. Pan burmistrz Tomasz Matuszewski zaprasza na wystawę „Bądźcie dla świata obliczem miłości”, która jest kolejnym akcentem obchodów setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła w naszym mieście. Można ją obejrzeć od 29 lipca (środa) do 25 sierpnia w plenerze Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Lenartowicza. Wystawa powstała dzięki współpracy Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II z Archiwum Kurii Metropolitalnej w Krakowie. Jest ona kroniką spotkań św. Jana Pawła II z dziećmi i młodzieżą, przedstawicielami różnych kultur i wyznań w Stolicy Apostolskiej i na całym świecie podczas wizyt papieskich.
  8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i prosimy:
  9. Intencje mszalne: Niedziela 02 08 2020 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski, opiekę Maryi dla Katarzyny Bil w dniu 19 urodzin