1. Dzisiaj – 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Obrzęd błogosławieństwa gromnic w czasie Mszy Świętej. W tym dniu obchodzimy dzień życia konsekrowanego. Naszą modlitwą w szczególny sposób obejmujemy osoby, które poświeciły swoje życie na służbę Bogu i ludziom w zakonach, zgromadzeniach i instytutach świeckich. Modlimy się również o nowe, liczne i święte powołania zakonne.- Zbiórka do puszek po mszy św. na zakony kontemplacyjne istniejące w naszej archidiecezji. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Od jutra msze św. w kościele parafialnym o godz. 17.15. Kancelaria Parafialna czynna od poniedziałku do piątku ok. godz. 18.00.
  3. Poniedziałek spotkanie formacyjne dla klasy VI, wtorek – klasa VII, środa – klasa VIII, początek o godz. 17.15 w kościele.
  4. W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca. Msza św. w czwartek o godz.16.00; wcześniej możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej.
  5. W sobotę msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta o godz. 18.00.
  6. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian:
  7. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w tym roku. Był to czas spotkania w gronie rodziny; modlitwy i błogosławieństwa; wzajemnego poznania oraz podzielenia się wieloma problemami. Serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie, dobrą i życzliwą atmosferę oraz postawę chrześcijańską. Dziękujemy za ofiary złożone w domach lub w kościele na tacę. „Bóg zapłać”.
  8. Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sanoku informuje: Rozpoczynamy zapisy do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej w roku szkolnym 2020/2021. Będą one prowadzone w Sekretariacie szkoły od 3 lutego do 27 lutego 2020 r w godz. od 7.30 do 15.00 – klasa I. Dla Oddziału Przedszkolnego od 2.03.do 20.03.2020 r.
  9. Intencje mszalne:
  • Czwartek: śp. Krzysztof Sławiński – od sąsiadów
  • Niedziela: 1) Rezerwacja Pelc Janina; 2) śp. Anna Skowrońska – od brata Stanisława