OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

15 Niedziela zwykła 14.07.2019 r.

1. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę błogosławieństwo pojazdów. Ofiary składane w przyszłą niedzielę przy poświęceniu pojazdów przeznaczone są na zakup środków transportu dla misjonarzy. Ponieważ błogosławieństwo pojazdów trwa u nas bardzo długo nie będzie w przyszłą niedzielę kazania.

2. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła. Już dzisiaj dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

3. Dzisiaj o godz. 21.45 Radio FARA przeprowadzi transmisję czuwania nocnego z kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze, w którym wezmą udział duchowi pielgrzymi i uczestnicy Diecezjalnej Sztafety Różańcowej z naszej archidiecezji. Następnie w poniedziałek, 15 lipca 2019 r., Radio FARA przeprowadzi transmisję radiowo-telewizyjną z powitania pielgrzymów i Mszy Świętej na zakończenie 39. Przemyskiej Archidiecezjalnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę z Bazyliki Jasnogórskiej. Początek transmisji o godz. 9.00. Zapraszamy do duchowej łączności z pielgrzymami.

4. W sobotę godz. 19.00 msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta.

5. W sobotę o godzinie 16.00 na placu Św. Michała odbędzie się różaniec publiczny w intencji odnowy moralnej narodu polskiego i zadośćuczynienia za grzech aborcji. Zaprasza Fundacja Pro Prawo Do Życia.

6. W związku z tzw. ustawą RODO o ochronie danych osobowych przypominamy, że w wypadku osób pełnoletnich dokumenty z Kancelarii Parafialnej wydawane są tylko osobie, której dokument dotyczy. W przypadku osób niepełnoletnich dokumenty może odebrać opiekun prawny takiej osoby. W każdej innej sytuacji wymagane jest pisemne upoważnienie (wzór znajduje się na naszej stronie parafialnej).

7. Zaskoczona parafianka zgłosiła, że stary nagrobek został porzucony przed jej posesją. Informujemy, że poświęcone wymieniane na nowe nagrobki powinny zostać zutylizowane przez odpowiednią firmę. Nie można ich wykorzystywać jako gruzu czy podbudowy pod drogi, zjazdy itp.

8. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian:

9. Intencje mszalne: • Niedziela: śp. Władysław Szałajda.