OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

13 Niedziela zwykła 30.06.2019 r.

 

1. Dzisiaj dzień odpustu oraz zakończenie nabożeństw czerwcowych. Za tydzień adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.

2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła zbierane są podpisy pod projektem ustawy, która ma na celu ochronę dzieci przed demoralizującą edukacją seksualną w szkole według standardów WHO. W celu złożenia ważnego podpisu potrzebny jest numer PESEL. Zachęcamy wszystkich do podpisania się w obronie dzieci przed deprawacją.

3. W środę święto św. Tomasza Apostoła.

4. W czwartek 4 lipca gościć będziemy na terenie naszej parafii Pielgrzymkę Przemyską na Jasną Górę.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msza św. w czwartek o godz. 16.30, wcześniej możliwość spowiedzi św.

6. W piątek o godz. 8.30 spowiedź i msza św. w kaplicy św. Brata Alberta. O godz. 10.00 msza św. w hospicjum na ul. Korczaka. Od godz. 17.15 w kościele parafialnym możliwość spowiedzi.

7. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i Komunii św. O godz. 18.00 zapraszamy do kościoła parafialnego na kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 19.00 msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta.

8. Radio FARA proponuje Diecezjalną Sztafetę Różańcową, która polega na tym, że o wyznaczonej godzinie cztery osoby z danej parafii będą w swoich domach modlić się na różańcu. Każda z nich odmówi inną część. W ten sposób w ok. 30 min. będzie odmówiony cały różaniec – w intencji archidiecezji, o nowe powołania i w intencjach, w których modlą się pielgrzymi. Nasza parafia podejmie modlitwę 11 lipca o godz. 6.00. Czekamy na 4 osoby, które się podejmą tej modlitwy; oczywiście wszyscy mogą to zrobić w tym czasie.

9.Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian:

10. Intencje mszalne:

• Czwartek: O zdrowie i potrzebne łaski Boże

• Niedziela: Rez. P. Maria Zając