Święto Świętej Rodziny

Jezusa, Maryi i Józefa

30.12.2018 r.


1. Jutro zakończenie Roku Pańskiego 2018. Msza św. i nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne o godz.16.00.

2. W środę, czwartek i piątek Msze św. w Olchowcach rano o godz. 7.00.

3. We wtorek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicieli – Nowy Rok. Msza św. o godz. 8.45. 4. W tym miesiącu nie będzie spotkań grup działających w Parafii.

5. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Z racji odwiedzin duszpasterskich bardzo prosimy o korzystanie z sakramentu pokuty w dni powszednie przed poranną Mszą św. w Olchowcach. Nie będzie również odwiedzin chorych z racji I soboty miesiąca.

6. W pierwszą sobotę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00 a o 17.00 Msza św. Dodatkowo Msza św. rano o godz. 7.00.

7. W przyszłą niedzielę wypada Uroczystość Objawienia Pańskiego-Trzech Króli. Msze św. w porządku niedzielnym. Nie będzie Mszy św. o godz. 16.00. Zapraszamy do włączenia się w Orszak Trzech Króli, który po raz pierwszy wyruszy z naszej Parafii. Szczegóły na plakatach oraz zostaną podane w Nowy Rok.

8. W niedzielę 6 stycznia po każdej Mszy św. harcerki sprzedawać będą kadzidło i kredę z racji Trzech Króli.

9. Z racji Trzech Króli zapraszamy do podzielenia się nowymi lub w dobrym stanie zabawkami które zostaną przekazane do Domu Dziecka. Zabawki można przynosić do kościoła i składać przy szopce.

10. Statystyki parafialne zostaną podane 1 stycznia.

11. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian:

12. Intencję Mszalne:

  • Poniedziałek 31.12.2018 – 1. śp. Tekla Pałasz i Jan (rezerw. Michalina Szałajda); 2. Śp. Antoni Zając – od córki Krystyny z mężem
  • Wtorek 01.01.2019 – śp. Jan Żółkiewicz – od rodziny Niedzielskich i Florczaków
  • Niedziela 06.01.2019 – śp. Ryszard Wójcik – od córki Magdy z rodziną

Wizyta duszpasterska :

  • Środa 2 stycznia — Bykowce – ul. Tarnowieckiej
  • Czwartek 3 styczna — ul. Kosynierów i Okrężna
  • Piątek 4 stycznia –ul. Zagumienna i Łączna
  • Sobota 5 stycznia — ul. Przemyska Bykowce (od P. Dudek dwoma stronami do końca Zawadki), po południu Bykowce, ul. Wiśniowa i Łan