OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

23 Niedziela Zwykła 9.09.2018 r.

1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Wychowania Chrześcijańskiego.

2. W środę spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.

3. W piątek święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po mszy św. w Olchowcach zapraszam na spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej.

4. W sobotę msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta o godz. 19.00.

5. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Już dziś dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

6. Jak co roku zbieramy elektroodpady. Do 15 września do godz. 10.00. można składać elektrośmieci na placu jadąc w kierunku naszego cmentarza na Olchowcach po lewej stronie za hydrantem.

7. Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku informuje o rekrutacji na w/w uczelnie. Przygotowano dziewięć kierunków licencjackich i inżynierskich, trzy magisterskie i 15 studiów podyplomowych.

8. Parafia „Fara” w Sanoku organizuje jednodniową pielgrzymkę 17 września do Dębowca na spotkanie z „Radiem Maryja”. Koszt 35 zł od osoby. Zapisy pod nr telefonu: 511 513 465 u p. Teresy.

9. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian:

10. Intencje mszalne Niedziela: śp. Henryk (5 rocz.) 10 września w Bykowcach odbędą się obchody rocznicowe, upamiętniające potyczkę oddziałów polskich i niemieckich w 1939 roku, podczas której śmierć poniosło sześciu żołnierzy Pułku Strzelców Podhalańskich z Sambora. Szczegóły na plakatach.