OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

I Niedziela Adwentu 3.12.2017r.

 

1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian: ……..

2. Dziś rozpoczynamy Adwent. Rozpoczyna się nowy rok duszpasterski 2017/18. Praca duszpasterska w tym roku będzie skupiała się wokół hasła: „ Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym.” We wszystkie dni Adwentu oprócz niedziel i uroczystości będzie sprawowana msza św. roratnia. Od jutra zapraszamy na Roraty do Olchowiec wszystkie dzieci. Prosimy przynosić lampiony i przychodzić kilka minut przed 17.00 by sformować procesję.

3. Od jutra do środy o godz. 16.15 odbędą się także spotkania dla kandydatów do bierzmowania. Jutro spotkanie mają klasy 2 gimnazjum. We wtorek klasy 6, a w środę klasy 7. 4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Po mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

5. W piątek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Zapraszamy do Olchowiec na mszę św. o godz. 17.00. Po mszy św. spotkanie Rycerstwa Niepokalanej. W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje post.

6. W sobotę msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta o godz. 18.00.

7. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu. Na mszy św. o 12.30 poświęcimy medaliki dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

8. W zakrystii jak co roku można nabyć wigilijne świece „ Caritas”. Cena minimalna – 5 zł.

9. Intencje mszalne:

• Niedziela – śp. Stanisław Rycyk – od uczestników pogrzebu.