OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

34 Niedziela Zwykła –

Uroczystość Chrystusa Króla 26.11.2017r.

 

1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian: ……..

2. Taca z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby tego kościoła wyniosła …………. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

3. Dziś rocznica proklamacji Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Po mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i odnowienie Aktu oraz wypominki za zmarłych.

4. W środę po mszy św. spotkanie oazy.

5. We czwartek święto św. Andrzeja Apostoła. W związku ze spowiedziami w dekanacie w przyszłym tygodniu. W najbliższy czwartek 30 listopada będzie spowiedź od godz. 15.30, a o 16.00 msza św.

6. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek o godz. 9.00 spowiedź i modlitwy w kaplicy św. Brata Alberta. O godz. 10.00 msza św. w Hospicjum na ul. Korczaka. W Olchowcach od godz. 16.15 możliwość spowiedzi.

7. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i Komunii św. w Olchowcach o godz. 9.30 spotkanie scholii. O godz. 16.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczynająca Nowennę pięciu I sobót miesiąca, związana z objawieniami Fatimskimi. Zapraszamy wszystkich parafian. Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta o godz. 18.00.

8. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. W tym dniu zmiana tajemnic różańcowych. W związku z listem pasterskim na Adwent, adoracja najświętszego sakramentu będzie w drugą niedzielę grudnia.

9. Intencje mszalne:

• Czwartek – śp. Genowefa Bil – od rodziny Pelc.

• Niedziela – rez.