OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

29 Niedziela Zwykła 22.10.2017r.

 

1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian: ……..

2. Taca z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby tego kościoła wyniosła………………. . Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom

3. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Także dziś liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Po mszy św. możliwość ucałowania relikwii św. papieża.

4. W środę po mszy św. spotkanie „Oazy”.

5. W sobotę święto św. Szymona i Judy Tadeusza. Msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta o godz. 19.00.

6. W przyszłą niedzielę na zakończenie Tygodnia Misyjnego gościć będziemy w naszej parafii misjonarza ks. Adama Borutę, który pracuje wśród Polaków – zesłańców i ich potomków w Kazachstanie. Ks. Adam będzie głosił w tym dniu kazania oraz zbierał do puszek datki na działalność swojej parafii i pomoc dla parafian. Prosimy o ofiarę na ten cel.

7. Z soboty na niedzielę zmieniamy czas z letniego na zimowy w związku z tym w Olchowcach, w niedziele od 29.10 msze św. będą w godz. 7.00, 10.00, 12.30 i o 16.00. O godz.15.30 nabożeństwa. W dni powszednie msze św. odprawiane będą o godz. 17.00, a po nich nabożeństwa.

8. Na ławkach wyłożone są kartki na wypominki. Różaniec za zmarłych wspominanych w wypominkach zaczniemy odprawiać od 5 listopada.

9. Serdecznie dziękujemy Panu Witoldowi Duszczyńskiemu, właścicielowi Firmy Mont-Inox za bezinteresowne zasponsorowanie materiału i wykonanie Krzyża, który już stoi na starym cmentarzu w Bykowcach. Dziękujemy również Panom ze Stowarzyszenia Wsi Bykowce za inicjatywę w tej sprawie oraz pomoc w przygotowaniu podstawy do Krzyża i umocowanie go na cmentarzu. Wszystkim serdeczne – Bóg zapłać! Krzyż poświęcimy podczas procesji w dniu Wszystkich Świętych.

10. Intencje mszalne:

• Niedziela – śp. Jan Petryk – od koleżanek i kolegów synowej Renaty.