OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

9 NIEDZIELA ZWYKŁA

29.05.2016 r.

1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian: (wg listy)

 

2. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy włączyli się w organizację i obchody uroczystości Bożego Ciała. W szczególny sposób dziękujemy za obsługę strażakom oraz parafianom z ulic: Przemyskiej, Polanki, Sanowej, Zaremby i Kościelnej, którzy przygotowali piękne ołtarze. Wszystkim „Bóg zapłać”!

 

3. Trwa oktawa Bożego Ciała. Codziennie do czwartku włącznie po mszy św. o godz. 18.00 w Olchowcach procesja eucharystyczna. Zapraszamy dzieci i wszystkich parafian. W czwartek zakończenie oktawy, poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.

 

4. We wtorek zakończenie nabożeństw majowych.

 

5. Wyjątkowo w środę o godz. 10.00 Msza św. w hospicjum na ul. Korczaka. W środę rozpoczniemy nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

 

6. W czwartek możliwość spowiedzi od godz. 17.30 a o 18.00 Msza św. Prosimy o skorzystanie z sakramentu pokuty przed odpustem w Bykowcach.

 

7. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odpust na Posadzie. W tym dniu nie obowiązuje post. Jest to I piątek miesiąca. Od godz. 17.00 możliwość spowiedzi.

 

8. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Matki Bożej. Odpust w Bykowcach. Suma odpustowa o godz. 12.00. Po sumie poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci. Przypominamy, że odpust jest uroczystością. Obowiązuje wtedy uczestnictwo we Mszy św. oraz powstrzymanie się od prac niekoniecznych. Rano odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i Komunii św.

 

9. W sobotę w Olchowcach o godz. 18.00 nabożeństwo fatimskie, a o 19.00 Msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.

 

10. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych oraz po każdej mszy św. w czerwcu nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

 

11. Intencje mszalne:

• Czwartek: śp. Władysława Sabat – od uczestników pogrzebu.

• Sobota – śp. Józef Bil, śp. Tomasz i Olga.

• Niedziela – śp. Władysława Sabat – od uczestników pogrzebu.