OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

28.03.2016 r.

1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian: …

 

2. Bardzo dziękujemy wszystkim parafianom, którzy włączyli się w przygotowanie Bożego Grobu. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w liturgię Triduum Paschalnego i Wielkiej Niedzieli: Straży Pożarnej, Pani Krysi, ministrantom, lektorom, a przede wszystkim parafianom, którzy uczestniczyli w liturgiach misterium paschalnego. Bóg zapłać!

 

3. Taca z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby tego kościoła wyniosła…………… Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

 

4. Dziś po Mszy św. procesja „ Emaus” na cmentarz i modlitwy za zmarłych.

 

5. W środę od godz. 17.30 w Olchowcach spowiedź przed przyjęciem sakramentu bierzmowania.

 

6. W czwartek w Zagórzu Nowym o godz. 17.00 sakrament bierzmowania przyjmie młodzież z naszej parafii. Polecajmy ją w naszych modlitwach.

 

7. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W I piątek o godz. 10.00 Msza św. w hospicjum na ul. Korczaka. Od godz. 17.45 możliwość spowiedzi w Olchowcach.

 

8. W związku z Oktawą Wielkanocy w najbliższy piątek nie obowiązuje post.

 

9. W sobotę w Olchowcach od godz. 17.15 adoracja związana z objawieniami fatimskimi a o godz. 19.00 Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.

 

10. W tym miesiącu nie będziemy odwiedzać chorych ponieważ byliśmy u nich tuż przed świętami.

 

11. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Po Mszach św. zmiana tajemnic różańcowych. Kazania w przyszłą niedzielę głosił będzie ks. Zenon Bieszczad, który był wikarym naszej parafii. Ks. Zenon prosi o pomoc materialną dla swej parafii w Dwerniku, w Bieszczadach. Jego parafianie po każdej Mszy św. zbierać będą datki przed naszymi kościołami. Adoracja Najświętszego Sakramentu w drugą niedzielę miesiąca.

 

12. Intencje mszalne:

• Niedziela – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Danuty i Grzegorza Mermer w 25r. ślubu.