OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

28.02.2016 r.

 

 

1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian: ……..


2. W każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 16.30 Droga Krzyżowa a w każdą niedzielę po mszy św. Gorzkie Żale.

 

3. Taca z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby tego kościoła wyniosła………………… Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

 

4. Dziś członkowie ONR w Sanoku zbierać będą datki na kolejne ekshumacje żołnierzy AK zamordowanych przez władze komunistyczne. Prosimy o wsparcie tej inicjatywy aby nasi bohaterowie wojenni, którzy walczyli o odzyskanie niepodległości mieli wreszcie swoje groby.

 

5. W każdy piątek Wielkiego Postu w Olchowcach o godz. 16.45 Droga Krzyżowa a w każdą niedzielę o godz. 15.30 Gorzkie Żale.

 

6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek możliwość spowiedzi o godz. 16.00 a o 16.30 Msza św. W czwartek w Olchowcach po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

 

7. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i Komunii św. O godz.16.15 adoracja Najświętszego Sakramentu związana z objawieniami fatimskimi a o godz. 18.00 Msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.

 

8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

 

9. W zakrystii znajdują się świece wielkanocne Caritas. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na pomoc dla potrzebujących. Cena minimalna świecy to 5 zł. Świece można postawić na stole wielkanocnym jak również na grobach naszych zmarłych. Potraktujmy zakup świec Caritas jak jałmużnę postną dla ubogich.

 

10. Intencje mszalne:

• Czwartek – śp. Ludwik Marcela od uczestników pogrzebu.

• Niedziela – śp. Władysława Sabat – od Róż Różańcowych.