OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

I NIEDZIELA ADWENTU

29.11.2015 r.

1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian:

 

2. Dziś po Mszy św. różaniec za zmarłych wspominanych w wypominkach.

 

3. Dziś początek Adwentu. Rozpoczyna się nowy rok duszpasterski 2015/16. Praca duszpasterska w tym roku będzie skupiała się wokół hasła „ Nowe życie w Chrystusie”. Jest to trzeci rok czteroletniego programu duszpasterskiego, skoncentrowanego wokół sakramentu chrztu, przygotowującego do 1050 rocznicy chrztu Polski, którą będziemy przeżywać w roku 2016.

 

4. We wszystkie dni Adwentu z wyjątkiem niedziel i uroczystości w Olchowcach o godz. 17.15, będzie sprawowana Msza św. o Matce Bożej, zwana roratnią. Zapraszamy wszystkich parafian a szczególnie dzieci od jutra z lampionami roratnimi.

 

5. Jutro po Mszy św. spotkanie dla ministrantów w naszej szkole.

 

6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

 

7. W czwartek od godz. 16.00 możliwość spowiedzi. O 16.30 Msza św. Natomiast po mszy św. w Olchowcach spotkanie Akcji Katolickiej.

 

8. W piątek o godz. 9.30 msza św. w hospicjum na ul. Korczaka. Od godz. 16.15 możliwość spowiedzi w Olchowcach a po Mszy św. spotkanie dla młodzieży.

 

9. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i Komunii św. Od godz. 16.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do Olchowiec związaną z objawieniami fatimskimi a o godz.18.00 niedzielna Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.

 

10. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.

 

11. W zakrystii są do nabycia świece wigilijne Caritas w cenie minimalnej 5 zł.

 

12. Intencje mszalne:

• Czwartek – śp. Ryszard Jaworski 4 r. śmierci.

• Niedziela – śp. Józef Mermer – od kolegów syna Grzegorza ze Straży Pożarnej w Bykowcach.