OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

28 NIEDZIELA ZWYKŁA

11.10.2015 r.

1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian: ……..

 

2. Dziś 15 jubileuszowy „ Dzień Papieski”. Składka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – żywy pomnik papieski. Składka będzie przekazana na stypendia dla zdolnej lecz ubogiej młodzieży. Nasza młodzież rozprowadza jak co roku kremówki. Po mszy św. nabożeństwo różańcowe.

 

3. Trwa miesiąc październik. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych wszystkich parafian a szczególnie dzieci codziennie o godz. 17.00.

 

4. Msze św. w kościele w Olchowcach w dni powszednie o godz. 17.15 a w niedziele o 7.15, 10.00, 12.00 (recytowana) i 16.00.

 

5. Jutro po nabożeństwie różańcowym spotkanie Akcji Katolickiej.

 

6. W środę po Mszy św. w Olchowcach spotkanie dla wyjeżdżających na pielgrzymkę na feriach do Rzymu.

 

7. W piątek po Mszy św. i różańcu spotkanie dla młodzieży.

 

8. Przed Światowym Spotkaniem Młodych w Sanoku odbywają się w trzeci piątek miesiąca w innym kościele czuwania adoracyjne dla młodzieży. Najbliższe w piątek 16.10 o godz. 19.00 w kościele oo. Franciszkanów. Serdecznie zapraszamy młodzież z naszej parafii.

 

9. W sobotę o godz.18.00 niedzielna Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.

 

10. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na potrzeby tego kościoła. Już dziś dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

 

11. Ukonstytuowała się nowa Rada Duszpasterska w naszej parafii. Lista członków znajduje się w gablocie przed kościołem. Są to: (odczytać). Jeśli te osoby są obecne w kościele prosimy o odbiór nominacji w zakrystii. Najbliższe spotkanie odbędzie się wtedy gdy ks. Dziekan wyznaczy termin.

 

12. Intencje mszalne:

• Niedziela – śp. Józef Mermer – od kolegów z pracy syna Grzegorza.