OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

27 NIEDZIELA ZWYKŁA

04.10.2015 r.


1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian: …


2. Dziś po Mszy św. nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych.


3. Trwa miesiąc październik. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych wszystkich Parafian a szczególnie dzieci. W Bykowcach w codziennie o godz. 17.00


4. Od jutra Msze św. w dni powszednie w Olchowcach o godz. 17.15 a po Mszy św. nabożeństwo różańcowe.


5. Od jutra rozpoczynamy też spotkania dla kandydatów do bierzmowania. Na Mszę św., do Olchowiec, różaniec i spotkanie zapraszamy jutro chętnych do bierzmowania z klas I gimnazjum z jednym z rodziców. Prosimy o przyniesienie swoich indeksów kartki i długopisu. Przypominamy, że przygotowanie do bierzmowania odbywa się w parafii zamieszkania a nie w parafii, do której przynależy szkoła.


6. We wtorek o godz. 16.15 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas II gimnazjum.


7. W środę na Mszę św., różaniec i spotkanie po nim zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum. Także w środę po Mszy św. spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.


8. W piątek po Mszy św. i różańcu w Olchowcach spotkanie dla młodzieży.


9. W sobotę o godz.18.00 niedzielna Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.


10. Od przyszłej niedzieli Msze św. w niedziele w Olchowcach o godz. 7.15, 10.00, 12.00 (recytowana) i o 16.00. Na Mszach św. o godz.12.00 będziemy udzielać sakramentu chrztu św. Natomiast po Mszach św. o godz. 16.00 będą nabożeństwa.


11. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy 15 jubileuszowy „ Dzień Papieski”. W tym dniu składka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – żywy pomnik papieski. Składka będzie przekazana na stypendia dla zdolnej lecz ubogiej młodzieży. Nasza młodzież będzie rozprowadzać jak co roku kremówki.


12. Intencje mszalne:

• Niedziela – śp. Józef Mermer – od kolegów z pracy syna Grzegorza.