OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

26 NIEDZIELA ZWYKŁA

27.09.2015 r.

 

 

1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian: …


2. Taca z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby tego kościoła wyniosła……. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.


3. We wtorek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.


4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.


5. W czwartek o godz. 16.30 możliwość spowiedzi, o 17.00 Msza św. a po niej różaniec. Różaniec w październiku w Bykowcach będzie w niedziele po Mszy św. a w dni powszednie o godz. …………. Zapraszamy wszystkich Parafian na różaniec. Szczególnie zapraszamy dzieci.


6. W piątek o godz. 9.30 Msza św. w hospicjum na ul. Korczaka. Wyjątkowo w piątek, ze względu na wyjazd księży na pielgrzymkę maturzystów, odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i komunii św.. Prosimy poinformować o tym chorych sąsiadów.


7. W sobotę o godz. 18.15 w Olchowcach ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie, na które zapraszamy czcicieli Matki Bożej a o godz.19.00 niedzielna Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.


8. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Różaniec odmówimy po Mszy św.


9. Towarzystwo św. Brata Alberta zaprasza na Piknik Integracyjny, który odbędzie się dziś na boisku obok Straży Pożarnej w Olchowcach. Rozpoczęcie o godz. 15.00. W programie między innymi występy zespołów „Lisznianie” , „ Bukowianie” i innych, poczęstunek. Wspólne zabawy i gry. Gdyby padało piknik będzie w Remizie Strażackiej.


10. Starostwo Powiatowe w Sanoku oraz Katolickie Centrum Wspierania Rodziny w Krośnie zapraszają rodziny na kurs rodzin zastępczych. Szczegóły w gablocie.


11. Intencje mszalne:

• Czwartek –

• Niedziela – śp. Józef Mermer – od kolegów z pracy syna Grzegorza.