OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

24 NIEDZIELA ZWYKŁA

13.09.2015 r.


1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian: …


2. Jutro święto Podwyższenia Krzyża Świętego.


3. We wtorek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.


4. W środę po Mszy św. w Olchowcach spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.


5. W piątek święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży. Po Mszy św. w Olchowcach spotkanie dla młodzieży.


6. W sobotę o godz.19.00 niedzielna Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.


7. Taca z następnej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby tego kościoła. Prosimy o składanie ofiar wszystkich parafian z Bykowiec na ten cel. Została podłączona woda do naszego kościoła co wiąże się z dodatkowymi kosztami utrzymania, a poza tym ciągle zbieramy pieniądze by zwrócić dług do kościoła w Olchowcach za podłączenie wody, w kwocie 1170 zł. Już dziś dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i prosimy o ofiarność.


8. W sobotę 26 września odbędzie się coroczna pielgrzymka Róż Różańcowych. W tym roku spotkanie odbędzie się w Sanktuarium św. Michała Archanioła w Miejscu Piastowym. Rozpoczęcie spotkania o 9.30., zakończenie o 13.30. Zapisy z zaliczką na autokar 10 zł. w zakrystii lub kancelarii parafialnej do przyszłej niedzieli włącznie.


9. Rozpoczęły się spotkania grup parafialnych w naszej parafii. Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w tych spotkaniach. W naszej parafii istnieją następujące grupy: Akcja Katolicka, Rycerstwo Niepokalanej, Grupa Modlitewna św. o. Pio, grupa młodzieżowa, ZHR dla dziewcząt i chłopców, ministranci, lektorzy.


10. Intencje mszalne:

• Niedziela – śp. Józef Mermer – od kolegów z pracy syna Grzegorza.