OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

22.06.2014 r.


1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian:


2. Składka z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby tego kościoła wyniosła ……………. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.


3. Dziękujemy wszystkim parafianom którzy, przygotowali piękne ołtarze eucharystyczne w uroczystość Bożego Ciała. Dziękujemy za posługę Panom ze Straży Pożarnej, ministrantom, lektorom, a wszystkim Parafianom za uczestnictwo w Eucharystii i procesji.


4. Dziś po Mszy św. procesja eucharystyczna.


5. W poniedziałek o godz.16. 30. egzamin dla kandydatów do bierzmowania z klas I gimnazjum, a we wtorek z klas II gimnazjum. Klasy I przygotowują materiał, który przerobiły w tym roku plus aneksy. Klasy II przygotowują całość materiału z katechizmu bierzmowanych plus aneksy. Prosimy przynieść indeksy.


6. We wtorek obchodzimy Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.


7. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 8.15 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci, rodziców i wszystkich chętnych. W tym dniu nie obowiązuje post.


8. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Odpust w Bykowcach. Msza św. odpustowa o godz.11.00 . Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia. Po procesji eucharystycznej błogosławieństwo dzieci. O godz. 17.00 Msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta.


9. Przyszłą niedzielę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.


10. W dniach 11 do 16 lipca organizujemy półkolonię dla dzieci przy naszej parafii. W programie między innymi: 2 – dniowa wycieczka do Sandomierza, gry, zabawy, konkursy oraz piknik. Chętnych prosimy zapisywać w przyszłą niedzielę. Liczba miejsc 47.


11. Intencje mszalne:

Sobota – za Parafian

Niedziela – “ O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Kazimiery z okazji urodzin.