OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VII  Niedziela Wielkanocna

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

 

1.06.2014 r.

 

1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian:

 

2. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego €- Odpust Parafialny. Msze św. w Olchowcach o godz. 7.15, 9.05 i „suma odpustowa” o 11.05. Nie będzie Mszy św. o godz.16.30. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Także dziś na o godz.19.30 na Sanockim Rynku odbędzie się koncert dziękczynny za kanonizację Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy.

 

3. Jutro Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa, na Posadzie zaprasza o godz. 20.00 na czuwanie, a o 21.00 na Mszę św. z udziałem ks. bp. Adama Szala. Gościem specjalnym będzie Floribeth Mora Diaz z Kostaryki, która złoży świadectwo o swoim uzdrowieniu za wstawiennictwem Jana Pawła II. Będzie też możliwość złożenia ofiary na budowę kościoła ku czci św. Jana Pawła II na Kostaryce.

 

4. Społeczny Komitet Upamiętnienia Żołnierzy Antykomunistycznego Podziemia Niepodległościowego Straconych w Publicznych Egzekucjach w Sanoku zaprasza w środę 4 czerwca o godz. 17.00 na uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej. Szczegóły uroczystości w gablocie przed kościołem.


5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.


6. W czwartek o godz.17.00 możliwość spowiedzi, a o 17.30 Msza św.

 

7. W czwartek w Olchowcach spotkanie Akcji Katolickiej.

 

8. W piątek o godz.9.30 msza św. w hospicjum na ul. Korczaka. Po mszy św. w Olchowcach spotkanie oazy.

 

9. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i Komunii św., a o godz. 17.00 msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta. Czcicieli Matki Bożej zapraszamy do Olchowiec na nabożeństwo Fatimskie o godz.19.15. Także w sobotę o godz. 19.30 zapraszamy na czuwanie modlitewne przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego do Sanockiej Fary.

 

10. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Także w przyszłą niedzielę składka do puszek na pomoc poszkodowanym na skutek powodzi w Bośni i Hercegowinie.

 

11. Zapraszamy na coroczną pielgrzymkę Akcji Katolickiej na Jasną Górę. Wyjazd 20 czerwca o 22.00, powrót 21 czerwca w godzinach wieczornych. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej do 10 czerwca włącznie. Cena za przejazd 70 zł. Zapraszamy wszystkich Parafian.

 

12. W dniach 20 – 23 czerwca Burmistrz Miasta Sanoka, Rada Miasta Sanoka oraz Towarzystwo Przyjaciół Sanoka i Ziemi Sanockiej organizują I Światowy Zjazd Sanoczan , na który serdecznie zapraszają wszystkich Sanoczan. Szczegóły w gablocie.

 

13. Intencje mszalne:

Czwartek -€“ śp. Iwona i Mariusz oraz o opiekę Bożą nad ich dziećmi

Niedziela -€“ śp. Bronisława, Stanisław i Michał.