OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

6.04.2015 r.


1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian: ……..

2. Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za udział w obchodach Triduum Paschalnego i w świętach Zmartwychwstania Pańskiego. Szczególne podziękowania dla wszystkich, którzy pomagali w przygotowaniu Świąt. Dziękujemy osobom, które przygotowały Ciemnicę i Boży Grób, wszystkim, którzy złożyli ofiary na ten cel, za adorację w czasie Triduum, Strażakom za wartę honorową przy Grobie Pana Jezusa, grupom parafialnym, służbie liturgicznej za czynny udział w liturgii, pracownikom parafialnym za posługę przez wszystkie dni. Bóg Zapłać!


3. Dziś po Mszy św. procesja „Emaus” na cmentarz.


4. Od jutra Msza św.w Olchowcach o godz.18.15. Trwa tzw. biały tydzień – oktawa Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pańskiego, dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.


5. W czwartek po Mszy św. w Olchowcach spotkanie Akcji Katolickiej.

 

6. W piątek o godz. 9.30 Msza św. w Hospicjum na ul. Korczaka, a po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży.


7. W sobotę o godz. 19.00 niedzielna Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.


8. Przyszła niedziela jest Uroczystością Miłosierdzia Bożego. W tym dniu adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.


9. Od przyszłej niedzieli, na życzenie parafian,  Msze św. w kościele w Olchowcach, w niedziele i święta w godz. 7.15., 10.00. i 12.30. Nie będzie Mszy św. po południu.


10. Intencje mszalne:

• Niedziela – sp. Jacek i Marta Sieniawscy.