OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

12.10.2014 r.

 

 

1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian:

 

2. Dziś obchodzimy XIV Dzień Papieski pod hasłem „ Świętymi bądźcie” . Prosimy jak co roku o finansowe wsparcie Dzieła Nowego Tysiąclecia – żywego pomnika św. Jana Pawła II . Ofiary składane do puszek przeznaczone są na kształcenie zdolnej lecz ubogiej młodzieży. Z góry dziękujemy za zrozumienie i wsparcie tego pięknego dzieła.

 

3. W środę po mszy św. w Olchowcach spotkanie grupy modlitewnej św. o. Pio.

 

4. W czwartek o godz. 16.00 w Olchowcach spotkanie dla scholii.

 

5. W piątek spotkanie młodzieży.

 

6. W sobotę o godz. 18. 00 niedzielna Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.

 

7. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na potrzeby tego kościoła. Już dziś dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

 

8. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz.10.05 w Olchowcach, młodzież z naszej parafii zaprasza na spektakl z okazji wspomnienia św. Jana Pawła II, które obchodzimy 22 października. Natomiast po każdej Mszy św. młodzież będzie serwować „papieskie kremówki”. Datki złożone z tej okazji przeznaczone będą na potrzeby naszej grupy młodzieżowej.

 

9. Nabożeństwa różańcowe w Olchowcach odprawiane są w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17.15, a w niedziele po mszy św. o godz. 16.30. W Bykowcach codziennie o godz. 17 .00 a w niedzielę po Mszy św. Serdecznie zapraszamy.

 

10. Intencje mszalne: Niedziela – śp. Józef Stelmach – od uczestników pogrzebu