OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

28.09.2014 r.

 


 


1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian:


2. Składka z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby tego kościoła wyniosła…………………. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.


3. Jak zapowiadaliśmy z okazji 75. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego dziś składka do puszek na rzecz ekshumacji polskich patriotów z II wojny światowej – „żołnierzy wyklętych”. Prosimy o wsparcie tej inicjatywy.


4. Msze św. w dni powszednie w Olchowcach o godz. 17.15., kancelaria parafialna czynna jest po Mszy św. tj. od około godz. 18.00.


5. Jutro święto Archaniołów : Michała, Gabriela i Rafała.


6. W środę 1 października po Mszy św. w Olchowcach rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe . Zapraszamy wszystkich Parafian, a szczególnie dzieci. Nabożeństwa różańcowe w Bykowcach o godz. ………………..


7. W tym tygodniu przypada 1 czwartek, piątek i sobota miesiąca.


8. W czwartek o godz. 15.30 możliwość spowiedzi , o godz. 16.00 Msza św., a po niej różaniec. W Olchowcach po różańcu spotkanie Akcji Katolickiej.


9. W piątek o godz. 9.30 Msza św. w Hospicjum na ul. Korczaka. Od godz.16.15 możliwość spowiedzi w Olchowcach, a po różańcu spotkanie młodzieży.


10. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i Komunii św. O godz. 17.15 ostatnie w tym roku Nabożeństwo fatimskie , a o godz. 18. 00 niedzielna Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.


11. W przyszłą niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu ( różaniec ) i zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 10.05 Msza św. dla dzieci . Szczególnie zapraszamy dzieci z naszej szkoły przygotowujące się do I Komunii św., wraz z rodzicami. Na tej Mszy św. poświęcimy i rozdamy dzieciom różańce.


12. Parafia oo. Franciszkanów zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne w dniach 17 -19 października. Szczegóły w gablocie.


13. Również w dniach 17 – 19 października odbędą się Rekolekcje Trzeźwościowe w Miejscu Piastowym. Szczegóły w gablocie .


14. Intencje mszalne:

Czwartek – O szczęśliwą operację.

Niedziela – śp. Józef Stelmach – od uczestników pogrzebu