OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

31 .08.2014 r.

 

 

1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian:


2. Jutro rozpoczęcie roku szkolnego 2014/15. Msza św. w Olchowcach o godz. 8.15. Zapraszamy wszystkie dzieci, rodziców i chętnych parafian.


3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.


4. W czwartek możliwość spowiedzi od godz. 17.00 Msza św. o godz. 17.30 . Po Mszy św. w Olchowcach spotkanie Akcji Katolickiej.


5. W piątek o godz. 9.30 Msza św. w hospicjum na ul. Korczaka, a od godz. 17.15 w Olchowcach możliwość spowiedzi. Po Mszy św. spotkanie oazy.


6. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i Komunii św.. O godz. 15.00 spotkanie scholi. O godz. 17.00 niedzielna Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej. Natomiast o godz. 19.15 zapraszamy czcicieli Matki Bożej na Nabożeństwo Fatimskie.


7. W przyszłą niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. O gody. 10.05 w Olchowcach Msza św. dla dzieci.


8. Dnia 5 września (piątek) o godz. 19.00, w parafii Chrystusa Króla w Sanoku odbędzie się spotkanie autorskie Marzeny Nykiel, autorki książki „Pułapka gender”. Autorka zadała sobie trud zebrania i opisania wyrazistych elementów groźnej kulturowej inwazji zwanej gender. Argumentuje, iż walka toczy się o duszę człowieka, wspólnoty i narodu. Gender to uderzenie w tożsamość człowieka, a co za tym idzie w tożsamość i ducha narodu. Spotkanie zamknie forum dyskusyjne, na które serdecznie zapraszamy, tak rodziców jak i nauczycieli. Dla chętnych będzie również możliwość nabycia wyżej zacytowanej książki wraz z autografem autorki.


9. Wójt Gminy Sanok zaprasza na uroczystość upamiętniającą potyczkę oddziałów polskich i niemieckich w 1939 roku, podczas której śmierć w obronie Ojczyzny poniosło 6 żołnierzy 6 Pułku Strzelców Podhalańskich z Sambora, która odbędzie się 10 września 2014 roku w Bykowcach. Początek uroczystości o godz. 10.00.


10. Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie im. św. ks. Zygmunta Gorazdowskiego zwraca się z uprzejmą prośbą o przekazanie zużytych, starych i niepotrzebnych telefonów komórkowych. Można to uczynić w zakrystii przez najbliższe dwa tygodnie.


11. Intencje mszalne:

Czwartek – O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla mieszkańców ul. Sanowej

Niedziela – O spokój duszy dla Władysława Jana i Marii Wołoszczak oraz Jadwigi i Juliana Pęcak.