OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

21 NIEDZIELA ZWYKŁA

21.08.2016 r.

1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian: ……..

 

2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby tego kościoła. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

 

3. W środę święto św. Bartłomieja, Apostoła, a w piątek uroczystość NMP Częstochowskiej. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

4. W sobotę o godz. 19.00 Msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.

 

5. Na naszej stronie internetowej znajduję się informacja na temat pielgrzymki do Grecji. Chętnych do wzięcia udziału prosimy o zapisy, do 15 września. W przypadku braku chętnych pielgrzymka zostanie odwołana.

 

6. Fundacja „Słoneczko” zwróciła się do nas z prośbą o wsparcie finansowe dla Andrzeja Szerugi z Sanoka. Urodził się On z dziecięcym porażeniem mózgowym. Jego potrzeby opierają się głównie na rehabilitacji, zakupie leków oraz środków do codziennej pielęgnacji. Andrzej ma obecnie coraz większe kłopoty z kręgosłupem, który wymaga regularnych masaży i specjalistycznego sprzętu. Fundacja zwraca się z prośbą o pomoc w zakupie podnośnika szynowo – sufitowego dla Andrzeja. Wolontariusze będą zbierać datki na ten cel przed naszymi kościołami w przyszłą niedzielę. Prosimy o wsparcie i dziękujemy z góry wszystkim ofiarodawcom.

 

7. W odpowiedzi na prośbą organizacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie do końca tygodnia tj. do 27.09. odbędzie się zbiórka elektro-śmieci. Bardzo prosimy aby te zużyte urządzenia składać na placu trawiastym, który znajduje się przy drodze do cmentarza w Olchowcach. Będzie tam zaznaczone miejsce.

 

8. Intencje mszalne:

Niedziela €“ śp. Stanisław Rycyk-od przyjaciół z chóru.