OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA ADWENTU 11.12.2016 r.

1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą.

2. Dziś III niedziela Adwentu zwana – Gaudete.

3. Trwają Roraty. Od poniedziałku do soboty zapraszamy parafian oraz wszystkie dzieci do Olchowiec na Roraty z lampionami adwentowymi.

4. We wtorek w Olchowcach o godz. 16.00 spotkanie Oazy Dzieci Bożych.

5. W sobotę msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta o godz. 18.00. Od soboty 17.12 przygotowujemy się bezpośrednio do Uroczystości Bożego Narodzenia. Zachęcamy spowiedzi i Komunii św. Spowiedź w naszej parafii będzie 20 grudnia. W zakrystii można zapisywać chorych, których odwiedzimy z posługą spowiedzi także we wtorek 20 grudnia. Prosimy nie zapisywać tych chorych, których odwiedzamy w I soboty.

6. Taca z następnej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby tego kościoła. Już dziś dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

7. W zakrystii można nabyć świece wigilijne Caritas w cenie minimalnej 5 zł. Dochód przeznaczony będzie na pomoc potrzebującym dzieciom.

8. Jak co roku prosimy parafian o składanie w przedsionku kościoła lub na plebanii darów w postaci: środków czystości, słodyczy, produktów spożywczych o długiej przydatności (mąki, konserw, cukru, itp.). Razem z dziećmi z naszej szkoły przygotujemy paczki na święta dla najbardziej potrzebujących z naszej parafii.

9. Intencje mszalne: • Niedziela – śp. Paulina i Jakub Bil.