OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA ADWENTU 4.12.2016 r.

1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą.

2. Dziś Dzień Modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie oraz składka do puszek na pomoc dla tego Kościoła. Po mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.

3. Trwają Roraty. Od poniedziałku do soboty zapraszamy parafian oraz wszystkie dzieci na Roraty z lampionami adwentowymi.

4. Jutro o godz. 16.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas I gimnazjum a we wtorek z klas II gimnazjum. Po mszy św. spotkanie dla ministrantów, kandydatów i lektorów w naszej szkole.

5. We wtorek wyjątkowo po mszy św. spotkanie Oazy Dzieci Bożych.

6. W środę na mszę św. o 17.00 i spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum. Prosimy przynieść indeksy, notatniki i długopisy.

7. W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Zapraszamy na mszę św. o godz. 16.00. Składka w tym dniu na Dom Samotnej Matki.

8. W sobotę msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta o godz. 18.00.

9. W zakrystii można nabyć świece wigilijne Caritas w cenie minimalnej 5 zł. Dochód przeznaczony będzie na pomoc potrzebującym dzieciom.

10. Jak co roku prosimy parafian o składanie w przedsionku kościoła lub na plebanii darów w postaci: środków czystości, słodyczy, produktów spożywczych o długiej przydatności (mąki, konserw, cukru, itp.). Razem z dziećmi z naszej szkoły przygotujemy paczki na święta dla najbardziej potrzebujących z naszej parafii.

11. Intencje mszalne:
• Czwartek – śp. Janina, Maria, Jan, Stefania.
• Niedziela – śp. Stanisław Wierzbiński, Stanisława i Jan Janiec.