1. Taca z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszego kościoła wyniosła 393,50 zł. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

2. Msze św. od najbliższej niedzieli w kościele parafialnym o godz. 7.00, 10.00, 12.30 i 16.00. W niedziele listopada o godz. 15.30 Nabożeństwo Różańcowe za zmarłych.

3. Msze św. w dni powszednie w Olchowcach (na prośbę Parafian) o godz. 17.15. Nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do czwartku o godz. 16.45.

4. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca.

5. W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza św. o godz. 9.00. Po mszy św. procesja na cmentarz i modlitwy za zmarłych. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. W sobotę Dzień Zaduszny. Modlić się będziemy za wszystkich wiernych zmarłych. Od godz. 15.30 możliwość spowiedzi. O 16.00 msza św.

7. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i Komunii św. Msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta o godz. 18.00.

8. W Uroczystość Wszystkich Świętych wierni mogą zyskać odpust zupełny, który może być ofiarowany za zmarłych. Warunkiem jest wyzbycie się przywiązania do grzechów, nawet lekkich, przyjęcie Komunii św., pobożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy oraz odmówienie tam Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz dowolnej modlitwy w intencjach Ojca Świętego.

9. W listopadzie można w każdym dniu zyskiwać odpust za zmarłych, nawiedzając pobożnie cmentarz, gdzie należy odmówić Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz dowolną modlitwę za zmarłych i modlitwę w intencjach Ojca Świętego. W dniach od 1 do 8 listopada odpust jest zupełny, w pozostałych zaś dniach odpust jest cząstkowy.

10. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych i adoracja Najświętszego Sakramentu.

11. Na ławkach wyłożone są kartki na wypominki. Różaniec za zmarłych wspominanych w wypominkach zaczniemy odprawiać od 4 listopada.

12. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian:

13. Intencje mszalne:

• 01.11 Wszystkich Świętych: rezerw. Pani Wołoszczak

• 02.11 Wspomnienie Wiernych Zmarłych: śp. Józef Filipowicz – od rodziny Żółkiewiczów

• 03.11 Niedziela: śp. Janina Bałut – od Róży Różańcowej