1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
  2. Jutro po mszy św. spotkanie dla kandydatów na ministrantów w Olchowcach.
  3. Od 20 listopada tj. od środy Pan Organista roznosił będzie opłatki wigilijne od godziny 16.00 do 20.00. Prosimy o życzliwe przyjęcie, ofiary składane przy tej okazji są wynagrodzeniem za całoroczna prace w naszej Parafii. Już dziś składamy serdeczne Bóg zapłać za Waszą życzliwość.
  4. Parafia Ojców Franciszkanów w Sanoku zaprasza wszystkie pełnoletnie kobiety do uczestnictwa w weekendowym spotkaniu „Kobieta Królewski Projekt – Zobacz siebie na nowo”. Podczas konferencji i warsztatów kobiety odkrywać będą swoją tożsamość i godność córki Boga oraz Boży plan na swoje życie, powołanie i misję do służby ludziom i dla Kościoła. Termin: piątek 29 listopada-niedziela 1 grudnia. Prowadzenie p. Sylwia Wilk.
  5. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego.
  6. Zarząd Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło w Sanoku składa serdeczne podziękowania za włączenie się w kwestę oraz ofiarność na rzecz Towarzystwa. Dochód z kwesty wyniósł 19.076,10 zł, 8,12 euro, 10 bani. Zebrana kwota będzie przeznaczona na cele statutowe Towarzystwa. Za okazane zrozumienie, wsparcie oraz pomoc składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  7. W dniach od 23 do 26 listopada, tj. od najbliższej soboty, w Sanockim Domu Kultury będzie można oglądać bardzo głośny film pt. „Nieplanowane”. W krajach, gdzie odbyły się już jego premiery, wywołał on prawdziwą burzę. Film opowiada historię jednej z najmłodszych dyrektorek kliniki aborcyjnej, która po 10 latach robienia kariery zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze… Jest to film z gatunku tych, który każdy powinien zobaczyć. Gorąco zachęcamy zatem, by wybrać się do kina.
  8. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian:
  9. Intencje mszalne: Niedziela: śp. Weronika, Józef i Józef