1. Msze św. w kościele parafialnym w niedziele w godz. 7.00, 10.00, 12.30 i o 16.00. W dni powszednie Msze św. o godz. 17.15.

2. Dziś po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa różańcowa za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach oraz zmiana tajemnic różańcowych.

3. Spotkanie formacyjne przed sakramentem bierzmowania: poniedziałek klasa VI, wtorek klasa VII, środa klasa VIII. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.15 Mszą św. w naszym kościele

4. W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca. Msza św. o godz. 15.30 a następnie różaniec za zmarłych wspominanych w wypominkach.

5. W sobotę Msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta o godz. 18.00.

6. Na ławkach są wyłożone kartki na wypominki. Przez cały listopad w kościele parafialnym w dni powszednie, po Mszy św. odmawiać będziemy różaniec za zmarłych a w przyszłą niedzielę o godz. 15.30. W Bykowcach po mszy św. niedzielnej.

7. Przez cały listopad można zyskiwać odpusty za zmarłych za pobożne nawiedzenie cmentarza. W dniach 1- 8 listopada są to odpusty zupełne w pozostałych cząstkowe. Pozostałe warunki pozostają bez zmian.

8. Dzieci, które w październik zbierały Różańcowe wyklejanki, proszę aby przyniosły plansze do kościoła albo do szkoły, czekają nagrody.

9. Za tydzień po mszy św. będą zbierane ofiary do puszki na rzecz schroniska św. Brata Alberta, gdyż zapomniałem ja wystawić 1 listopada na cmentarzu.

10. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła. Szczególnie dziękujemy Paniom Żółkiewicz za wykonanie dekoracji, która prosimy by pozostała przez listopad gdy będziemy modlić się za naszych zmarłych. Prosimy o sprzątanie kościoła Parafian:

11. Intencje mszalne:

• Czwartek: śp. Janina Bałut – z Róży Różańcowej

• Niedziela: O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Maryi w dniu 70 urodzin.