1. Dziś w Sanoku wspominamy św. Michała Archanioła, patrona naszego miasta. Jest to dzień imienin naszego ks. Michała. Polecajmy w modlitwie naszego drogiego Solenizanta, wypraszając wszelkie potrzebne łaski w życiu. W liturgii najbliższego tygodnia: poniedziałek – św. Hieronima, wtorek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, środa – świętych Aniołów Stróżów, piątek – św. Franciszka z Asyżu, sobota – św. Faustyny Kowalskiej.

2. Za tydzień adoracja Najświętszego sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.

3. We wtorek rozpoczynamy miesiąc październik i nabożeństwa różańcowe. W tym tygodniu w naszym kościele od 1 października Msza św. o godz.16.30 a następnie modlitwa różańcowa Zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie dzieci do prowadzenia Różańca.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

5. W piątek o godz. 8.30 spowiedź i Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta. O godz. 10.00 msza św. w Hospicjum na ul. Korczaka. Od godz. 16.30 możliwość spowiedzi.

6. W sobotę (5 X) w Strachocinie Kongres Biblijny, rozpoczęcie o godz. 10.00. Wyjazd do Strachociny jest indywidualny, lecz bardzo prosimy, by osoby które jeszcze chciałyby pojechać zgłosiły to w zakrystii.

7. W sobotę odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i Komunii św. Zapraszamy do kościoła parafialnego na ostatnie nabożeństwo fatimskie o godz. 18.00. Msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta o godz. 19.00.

8. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 12.30 poświęcimy i rozdamy Różańce dzieciom, które przygotowują się do I Komunii św.

9. Dziękujemy za pomoc w sprzątanie kościoła i prosimy o dalszą Parafian:

10. Intencje mszalne:

• Od 01 do 05 10 2019 Msze za śp. Józefa Filipowicz – od uczestników pogrzebu

• I Czwartek: śp. Andrzej Kopiec – od sąsiadów Dańczyków

• Niedziela: O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Maryi dla Karola z okazji 18 urodzin