OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –   XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 26. 10. 2014 r.

 

1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian:

2. Składka na potrzeby tego kościoła wyniosła 270 zł Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

3. W piątek zakończenie nabożeństw różańcowych.

4. W sobotę obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w Olchowcach o godz. 7.15 , 9.05. 11.05 , o godz.9.00 w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej. Po mszy św. o godz.11.05 procesja na cmentarz i modlitwy za zmarłych. W Bykowcach msza św. o godz. 8.45. i procesja na cmentarz.

5. W sobotę zapraszamy do Olchowiec na czuwanie związane z objawieniami fatimskimi po mszy św. o godz. 9.00. W związku z Uroczystością Wszystkich Świętych w I sobotę miesiąca . chorych odwiedzimy w sobotę 8 listopada.

6. W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Zaduszny. Po mszach św. modlitwy za wszystkich wiernych zmarłych i zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 10.05 w Olchowcach msza św. dla dzieci.

7. W sobotę i niedzielę na naszym cmentarzu jak co roku będzie prowadzona zbiórka na rzecz Towarzystwa św. Brata Alberta . Prosimy o wsparcie. Szczegóły w gablocie.

8. Różaniec za zmarłych wspominanych w wypominkach , odprawiać będziemy w niedziele listopada po mszy św.

9. W miesiącu listopadzie można każdego dnia uzyskać odpusty za zmarłych. Od 1 do 8 listopada jest to odpust zupełny , w pozostałe dni odpusty cząstkowe. Należy nawiedzić cmentarz, wyzbyć się przywiązania do grzechu oraz odmówić : „ Wierzę w Boga Ojca” , „ Ojcze nasz..” i modlitwę w intencjach wyznaczonych przez Ojca św. aby zyskać odpust zupełny należy przyjąć Komunię św.

10. Intencje mszalne:

Sobota – śp. Franciszek i Bronisława Godzisz Niedziela – śp. Śp. Józef Stelmach – od uczestników pogrzebu