1. Zgodnie z zachętą naszego Ordynariusza do skorzystania z udzielonej dyspensy od obowiązku uczestnictwa w kościele we Mszy Świętej, zachęcamy aby na Eucharystię zarówno niedzielną, jak i w tygodniu przychodziły szczególnie osoby, które zamówiły intencje Mszy św. Będziemy przestrzegać prawa państwowego ograniczające zgromadzenia do 50 osób. Dlatego ponownie kierujemy prośbę do naszych parafian, aby pozostać w domach i poprzez media uczestniczyć w Eucharystii. Niech nasze domy staną się w tym czasie najważniejszymi i najaktywniejszymi świątyniami. Jest to wyraz miłości do ludzi i odpowiedzialność za siebie i drugich.
 2. Składka z ubiegłej niedzieli przeznaczona na ten kościół wyniosła 96 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać.
 3. W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci
 4. W nocy z soboty na niedziele zmiana czasu na letni (z 2.00 na 3.00).
 5. Odwołane zostają wszystkie nabożeństwa w kościele łącznie z gorzkimi żalami oraz drogami krzyżowymi.
 6. Kancelaria parafialna będzie nieczynna do odwołania. Załatwiamy jedynie sprawy związane z pogrzebem.
 7. Informujemy, że w ciągu dnia kościół będzie otwarty na możliwość indywidualnej modlitwy wiernych.
 8. Informujemy, że Sakrament Pokuty będziemy sprawować w kościele parafialnym w dni powszednie codziennie od godz. 16.30. Zapraszamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty i nieodkładania go na ostatnie dni przed świętami. Nie będzie zorganizowanej przedświątecznej spowiedzi zbiorowej. Istnieje także możliwość indywidualnej spowiedzi św., a termin prosimy umówić telefonicznie.(tel. 502878310, 506806212).
 9. Dobremu i miłosiernemu Bogu, do którego modlimy się w tym trudnym czasie w naszych domach oraz w osobistej modlitwie, polecajmy siebie, nasze rodziny, służby medyczne oraz wszystkich mieszkańców naszej parafii i Ojczyzny.
 10. Intencje mszalne:
 • Piątek w Olchowcach śp. Kazimiera Dzoń – od Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Bykowce;
 • Niedziela: śp. Andrzej Kopiec – od sąsiadów