OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25 Niedziela Zwykła 24.09.2017r.

1 . Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian: ……..

2. Taca z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby tego kościoła wyniosła………………… Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

3. Jutro po mszy św. spotkanie dla ministrantów i lektorów w naszej szkole.

4. W środę spotkanie „Oazy”.

5. W piątek święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Na terenie miasta Sanoka uroczystość św. Michała – patrona miasta Sanoka. W związku z tym na terenie miasta Sanoka nie obowiązuje post.

6. 30 września w sobotę odbędzie się pielgrzymka Róż Różańcowych do Kolegiaty Jarosławskiej. Osoby zapisane prosimy o zapoznanie się z programem spotkania, który wywieszony jest w gablocie. Wyjazd z parkingu przed kościołem w Olchowcach o godz. 7.15. Cena to około 30 zł.

7. W sobotę msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta o godz. 19.00.

8. W niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.

9. W przyszła niedzielę rozpoczynamy miesiąc październik i nabożeństwa różańcowe. W niedziele października nabożeństwa różańcowe będą po mszy św. W dni powszednie o godz. …………………… Zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie dzieci do prowadzenia Różańca. W Olchowcach Różaniec o godz. 17.30.

10. W przyszłym tygodniu w poniedziałek 2 października po mszy św. w Olchowcach tj. ok. godz. 16.30 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VI i VII wraz z jednym z rodziców.

11. Intencje mszalne: .

• Niedziela – O Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski dla Renaty i Grzegorza w 35r. ślubu.