1. Taca z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszej parafii wyniosła 306 zł. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
 2. Msze św. w dni powszednie w Olchowcach o godz. 7.00 i 17.15, natomiast od soboty tylko wieczorem.
 3. W tym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca. Przed południem odwiedzimy chorych z racji I soboty miesiąca.
 4. W najbliższą niedzielę – 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Obrzęd błogosławieństwa gromnic w czasie każdej Mszy Świętej. W tym dniu obchodzimy dzień życia konsekrowanego. Naszą modlitwą w szczególny sposób obejmujemy osoby, które poświeciły swoje życie na służbę Bogu i ludziom w zakonach, zgromadzeniach i instytutach świeckich. Modlimy się również o nowe, liczne i święte powołania zakonne.- W tym dniu także będzie zbiórka do puszek po mszach św. na zakony kontemplacyjne istniejące w naszej archidiecezji.
 5. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
 6. Od najbliższej niedzieli będzie możliwość uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej odprawianej w hospicjum na ul. Królowej Jadwigi. Msza św. będzie odprawiana o godz. 8.00. Zapraszamy serdecznie tych wszystkich Parafian, którzy nie mogą uczestniczyć we Mszy św. w kościele parafialnym.
 7. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian:
 8. Intencje mszalne:
 • Niedziela – śp. Tekla i Jan Pałasz
 1. Wizyta Kolędowa:
 • Poniedziałek 27.01 — Piaskowa
 • Środa 29.01 — Polanki.
 • Czwartek 30.01 — Tarnowieckiej.
 • Piątek 31.01 (od godz. 17 do 20) i Sobota (od godziny 12 do 16) Możliwość odwiedzin duszpasterskich Rodziny których nie było           w czasie wizyty kolędowej, a chciałyby przyjąć księdza.