1. Dzisiaj rozpoczyna się XII Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem: „Kto we Mnie wierzy, będzie spożywał chleb życia wiecznego.” Dzisiejsza niedziela jest równocześnie Narodowym Dniem Czytania Pisma Świętego. Ze względu na stan epidemii wszelkie celebracje starajmy się przeżywać we własnych rodzinach. Modlitwa Słowem Bożym codziennie w Radiu Fara o godz. 20.00.
 2. W związku z decyzjami władz państwowych dotyczących ilości osób w miejscach kultu religijnego informujemy, że w budynku naszego kościoła może przebywać do 15 osób. Wierni powinny stać w odpowiedniej od siebie odległości (minimum 2 metry jeden od drugiego) oraz w czasie trwania liturgii mieć założone na twarzy maseczki lub inne odpowiednie okrycia.
 3. W środę święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patrona Europy.
 4. W piątek rozpoczynamy nabożeństwa majowe. O godz. 16.30 Msza św. a następnie Litanie do NMP. W niedzielę nabożeństwo po Mszy św.
 5. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Ze względu na stan epidemii nie odwiedzamy chorych z posługą kapłańską. Przypominamy jeśli w trakcie odprawiania pięciu sobót czy dziewięciu piątków miesiąca nie jest możliwe spełnienie warunku przyjęcia sakramentalnej Komunii św. w czasie epidemii, nie ulega przerwaniu ciągłość owoców, a więc nie trzeba praktyki zaczynać od nowa.
 6. W I sobotę liturgiczna uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msza św. w tym dniu o godz. 16.30.
 7. W Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu w sobotę, 2 maja odbędą się święcenia biskupie ks. prał. Krzysztofa Chudzio. W uroczystości możemy uczestniczyć poprzez Radio Fara. Nowego Biskupa otoczmy modlitwą.
 8. Intencje mszalne:
 • 26.04  Niedziela śp. Krzysztof Sławiński
 • 01.05Piątek – Rezerwacja Pani Bil Stanisława
 • 02.05Sobota śp. Genowefa Biega 9 R
 • 03.05 – NiedzielaO Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Strażaków z OSP Bykowce i dla ich rodzin