OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

1.02.2015 r.

1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian: ……..

 

2. Dziś po Mszach św. zmiana tajemnic różańcowych.

 

3. W poniedziałek święto Ofiarowania Pańskiego. Msza św. o godz. 16.00. W tym dniu poświecenie gromnic. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona jest na utrzymanie żeńskich zakonów kontemplacyjnych w naszej diecezji. Także jutro zapraszamy parafian na wieczór kolęd do Olchowiec o godz. 18.00 ( po Mszy św.). Muzycznie uświetnią to spotkanie uczniowie I LO w Sanoku. Zachęcamy do licznego udziału, wspólnej modlitwy pieśnią i zadumą nad tajemnicą Bożego Narodzenia. Niech to będzie spotkanie rodzinne i pełne wiary. Zwracamy się także z prośbą o materialny dar w postaci najdrobniejszej nawet ofiary na rzecz rehabilitacji i powrotu do zdrowia Nadii Piegdoń.

 

4. Od jutra   Msze św. w Olchowcach o godz. 17.15. Kancelaria parafialna czynna, w dni powszednie po Mszy św.

 

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

 

6. W czwartek możliwość spowiedzi od godz. 16.00 o 16.30 Msza św.

 

7. Wyjątkowo w piątek od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i Komunii św. Od godz. 16.15 możliwość spowiedzi św. w Olchowcach.

 

8. W sobotę wyjątkowo o godz. 9.30 Msza św. w hospicjum na ul. Korczaka. O godz. 16.00 w Olchowcach adoracja związana z objawieniami fatimskimi, a o godz. 18.00 niedzielna Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.

 

9. W przyszłą niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

10. Zwracamy się z prośba o przekazanie 1% podatku na rzecz 8- letniego Miłosza, mieszkańca Załuża. Choruje on na nowotwór złośliwy mózgu. Ministranci po Mszy św. będą rozdawać ulotki z numerem KRS i szczegółowym opisem w jaki sposób przekazać te środki rozliczając swój PIT.

 

11. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy nas przyjęli, za życzliwość oraz złożone ofiary przy tej okazji.

 

12. Intencje mszalne:

• Poniedziałek – O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Józefy i Tadeusza Tymcio.

• Czwartek – śp. Mieczysława Kapcio – od ojca chrzestnego Jana Czyrzydło z rodziną.

• Niedziela – śp. Mieczysława Kapcio – od Anny Michałek z rodziną Kuzickich.