2 Niedziela Wielkanocna 27.04.2014 r.

Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian: Dziękujemy wszystkim Parafianom , którzy włączyli się w jakikolwiek sposób w obchody Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych w naszej Parafii. W sposób szczególny dziękujemy Państwu Filipowicz za przygotowanie Grobu i Ciemnicy , Straży Pożarnej za czuwanie przy Bożym Grobie i posługę przy ołtarzu, chórowi za prowadzenie śpiewu , ministrantom i ministrantkom za służbę podczas liturgii. Wszystkim Parafianom za adorację , złożenie ofiar na kwiaty do Bożego Grobu i udział w liturgii .

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby tego kościoła. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

W środę po mszy św. w Olchowcach spotkanie grupy św. o. Pio .

Także w środę na mszę św. i spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum. Prosimy przynieść brakujące dokumenty i 30 zł.

W tym tygodniu przypada I czwartek , piątek i sobota miesiąca. W czwartek możliwość spowiedzi o godz. 16.30 a o 17.00 msza św.

W czwartek zapraszamy do Olchowiec na spotkanie Akcję Katolicką.

W piątek o godz. 9.30 msza św. Hospicjum na ul. Korczaka. Od 17.15 możliwość spowiedzi a po mszy św. spotkanie oazy.

Ze względu na uroczystość w sobotę wyjątkowo w piątek odwiedzimy chorych z posługą spowiedzi i Komunii św.

W sobotę Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msza św. o godz. 8.45. Msze św. w Olchowcach o godz. 9.05 , 11.05 i 19.00 ( z nabożeństwem Fatimskim)

W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Intencje mszalne:

Sobota – Niedziela – Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski , opiekę św. Floriana dla Panów ze Straży Pożarnej i ich rodzin