Drukuj

b_150_100_16777215_0___images_stories_od_2.jpg

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

I Niedziela Adwentu 2.12.2018r.

1. Dziś rozpoczynamy Adwent. Rozpoczyna się nowy rok duszpasterski 2018/19. Praca duszpasterska w tym roku będzie skupiała się wokół hasła: „W mocy Bożego Ducha”. We wszystkie dni Adwentu oprócz niedziel i uroczystości będzie sprawowana Msza św. Roratnia. Od jutra zapraszamy na Roraty wszystkie dzieci. Prosimy przynosić lampiony i przychodzić kilka minut przed 17.00 by uformować procesję.

2. W środę po mszy św. na plebanii spotkanie dla kandydatów, ministrantów, lektorów scholii, oazy i harcerek.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. W czwartek od godz. 15.30 możliwość spowiedzi. O 16.00 msza św.

4. W sobotę uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Zapraszamy na mszę św. o godz. 17.00. Po mszy św. spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.

5. W sobotę msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta o godz. 18.00.

6. W przyszłą niedzielę na mszy św. o 12.30 poświęcimy medaliki dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

7. W przyszłą niedzielę po Mszach św. odbędzie się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Dochód z kiermaszu w całości przeznaczony jest na zakup materiałów na Terapię zajęciową z Mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej Caritas „Światło Nadziei” oraz Uczestnikami Dziennego Domu Pomocy w Sanoku. Siostry Serafitki, Dyrekcja, Pracownicy wraz z podopiecznymi zapraszają wszystkich i zachęcają do nabywania ozdób i stroików świątecznych, które zostały wykonane podczas zajęć terapeutycznych.

8. W zakrystii jak co roku można nabyć wigilijne świece „Caritas”. Cena minimalna - 5 zł.

9. Pan Kościelny i Pan Organista składają serdeczne podziękowania za życzliwe przyjęcie i złożone ofiary z racji roznoszenia opłatków na stół wigilijny. Bóg zapłać.

10. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian:

11. Intencje Mszalne:

Czwartek: śp. Antoni Zając - od córki Edyty z Rodziną

Niedziela: śp. Jan Żółkiewicz - od rodziny Hydzik

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

Statystyka

Odsłon : 526184