Drukuj

b_150_100_16777215_0___images_stories_od_2.jpg

 

 

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Uroczystość Zesłania Ducha Św. 4.06.2017 r.

 

1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian: • Zofia i Mieczysław Borowscy • Michalina i Andrzej Rycyk • Zofia i Jerzy Bodziak

2. Dziś za publiczne odśpiewanie hymnu „ O Stworzycielu Duchu..” można zyskać odpust zupełny. Po mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania.

3. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Zapraszamy na mszę św. do Olchowiec o godz. 18.00. Po mszy św. spotkanie dla ministrantów i lektorów w naszej szkole.

4. We wtorek po mszy św. spotkanie Oazy Dzieci Bożych.

5. W środę po mszy św. spotkanie Rycerstwa Niepokalanej

6. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana.

7. W piątek o godz. 23.00 z naszego parkingu w Olchowcach wyruszy pielgrzymka na Jasną Górę. Osoby zapisane na pielgrzymkę prosimy o punktualne zebranie się.

8. W sobotę msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta o godz. 19.00.

9. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy ona okres Komunii św. wielkanocnej, która jest jednym z obowiązków katolika.

10. W miesiącu czerwcu po mszach św. odmawiać będziemy Litania do Serca Pana Jezusa.

11. WKU w Sanoku zaprasza chętnych do batalionu Obrony Terytorialnej. Szczegóły w gablocie.

12. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza chętnych do zostania „ Rodziną zastępczą”. Szczegóły w gablocie i na plakatach.

13. Proboszcz parafii pw. Św. Piotra i Jana w Krośnie zaprasza na 20 – lecie pobytu św. Jana Pawła II na naszej ziemi. Szczegóły w gablocie i na plakatach.

14. Komendant Powiatowy Policji w Sanoku zaprasza na debatę społeczną „ Porozmawiajmy o bezpieczeństwie”. Szczegóły w gablocie i na plakatach.

15. Intencje mszalne: • Niedziela – śp. Michalina Dudek – od Krystyny Hnat z rodziną.

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Statystyka

Odsłon : 414471