PERŁY ADRIATYKU

Termin 2-7.07.2017 r.

Oferta pielgrzymkowo – wycieczkowa

 

 


 

 

CENA ZAWIERA: zakwaterowanie:

pokoje 2,3 – osobowe (3 noclegi) w pensjonacie 400 m od Kościoła,

w pokojach z Klimatyzacją,

wyżywienie jak w programie (3x śniadania, 4x obiadokolacje),

transport: autokar z uchylnymi siedzeniami, klimatyzacją, video, kawiarką, WC, ubezpieczenie NNW, KL, ubezpieczenie KL od chorób przewlekłych – pakiet rozszerzony.

 

DODATKOWE OPŁATY:

30 EURO płatne u pilota w dniu wyjazdu – bilety wstępów do zwiedzanych obiektów (katedra w Splicie i Trogirze, Wodospady Kravica) oraz opłaty za przewodników miejscowych (Mostar, Medjugorie i Dubrownik).

 

CENA NIE ZAWIERA: dopłata do pokoju jednoosobowego – 80 euro/os., napoje do obiadokolacji inne niż woda, wydatki indywidualne,

 

WAŻNE: cena 410 zł i 115 euro obowiązuje przy pełnym stanie czyli 48 uczestnikach, cena 460 zł i 115 euro obowiązuje przy grupie od 42 do 46 osób program jest ramowy, zastrzegamy sobie możliwość zmian w programie,

uczestnicy są zobowiązani do posiadania ważnego dowodu tożsamości uprawniającego do przekraczania granicy, (dowód osobisty, paszport) Propozycja pielgrzymkowo – wypoczynkowa podczas wakacji

 

DZIEŃ 1 WYJAZD Zbiórka uczestników wycieczki w godzinach południowych. Przejazd przez Słowację, Węgry w kierunku Chorwacji. Jazda nocna.

 

DZIEŃ 2 TROGIR, SPLIT, W godzinach porannych przyjazd do Trogiru – zespół starego miasta, Katedra Św. Wawrzyńca z XII w., kościoły gotyckie, kaplica błogosławionego Ivana Ursini – najpiękniejszy zabytek renesansu w Dalmacji. Przejazd do Splitu (jest jednym z większych miast leżących na Chorwackim wybrzeżu. Jako gospodarcze, kulturalne i turystyczne centrum Dalmacji, o bogatej historii, posiada wiele zabytków i zbiorów muzealnych. M.in.: rzymski pałac Dioklecjana z III w. z mauzoleum, świątynią Jowisz, rezydencją cesarską, kolumnowym dziedzińcem, bramami, liczne romańskie, gotyckie i barokowe kościoły, pałace, pomniki, muzea. Przejazd do Medjugorie, zakwaterowanie w hotelu i obiadokolacja.

\

DZIEŃ 3 MOSTAR, KRAWICA Śniadanie, przejazd do Mostaru – miasta zachwycającego swoim orientalnym klimatem, z najcenniejszym zabytkiem – kamiennym starym mostem (wpisanym na listę UNESCO) nad rzeką Neretwą, który łączy dwie części miasta – muzułmańską i chrześcijańską. Przejazd nad wodospady Krawica – możliwość kąpieli i plażowania. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 4 DUBROWNIK Śniadanie Wyjazd w kierunku Dubrownika – miasta nazywanego „perłą Adriatyku”- spacer po starówce z przewodnikiem. Czas wolny. Przejazd do Medjugoria. i obiadokolacja. Nocleg .

 

DZIEŃ 5  MEDJUGORIE Śniadanie, całodzienny pobyt w Medjugorie, wejście na Górę Objawień, góra Kriżvak, dla chętnych możliwość udziału we mszy świętej. Obiadokolacja. Wykwaterowanie się z pensjonatu. Wyjazd w stronę Polski w godzinach wieczornych.

 

DZIEŃ 6  POWRÓT Przyjazd do Polski w godzinach południowych.

Kontakt: ks. Jacek 604412026

lub

Matteo Travel 504189508