1. Dziś świętych Joachima i Anny, rodziców NMP – dzień modlitwy za rodziców i ludzi starszych.
 2. Taca z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszej Parafii wyniosła 2603 zł. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom.
 3. W środę wspomnienie św. Marty, w piątek wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera
 4. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca, o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Msza Święta a następnie procesja i różaniec fatimski.
 5. W najbliższą niedzielę adoracja i zmiana tajemnic różańcowych.
 6. W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc sierpień, w którym modlimy się szczególnie o trzeźwość narodu. Zachęcamy więc do podjęcia abstynencji od alkoholu w tym miesiącu i dołączenia do Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.
 7. Pan burmistrz Tomasz Matuszewski zaprasza na wystawę „Bądźcie dla świata obliczem miłości”, która jest kolejnym akcentem obchodów setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła w naszym mieście. Można ją obejrzeć od 29 lipca (środa) do 25 sierpnia w plenerze Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Lenartowicza. Wystawa powstała dzięki współpracy Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II z Archiwum Kurii Metropolitalnej w Krakowie. Jest ona kroniką spotkań św. Jana Pawła II z dziećmi i młodzieżą, przedstawicielami różnych kultur i wyznań w Stolicy Apostolskiej i na całym świecie podczas wizyt papieskich.
 8. Dziękujemy za ofiary składane na zakup nowych organów do naszego kościoła. „Bóg zapłać”. Bardzo prosimy
  o dalsze wsparcie tego dzieła. Można tego dokonać składając ofiary w kopercie lub na konto parafialne
  z dopiskiem „Organy”. Konto bankowe parafii: 73 1240 2340 1111 0000 3197 5531