1. Trwa miesiąc maj. Miesiąc poświęcony Matce Bożej. Otwierajmy nasze serca na Jej matczyną obecność pośród nas i spotykajmy się w gronie rodzinnym na wspólnej modlitwie.
  2. Informujemy, że od dziś w budynku naszego kościoła może przebywać do 30 osób. Wierni powinny stać w odpowiedniej od siebie odległości oraz w czasie trwania liturgii mieć założone na twarzy maseczki lub inne odpowiednie okrycia.
  3. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30 a następnie Msza św.; w niedzielę nabożeństwo po Mszy św. o godz. 12.30. Prosimy, aby także podczas nabożeństw respektować odpowiednią ilość osób w kościele. Dodatkowa Msza św. w niedzielę o godz.16.00.
  4. W poniedziałek mija 100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Dziękujmy Bogu za dar tego Wielkiego Papieża Polaka.
  5. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  6. W niedzielę za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  7. Na naszej stronie internetowej, w zakładce aktualności znajdują się listy KEP odczytany dzisiaj w kościele oraz List Papieża Benedykta XVI z okazji 100 urodzin Papieża.
  8. „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na utrzymanie parafii składane bezpośrednio na tacę lub wpłacane w kancelarii jak i na konto parafialne lub do puszki pod chórem.