1. Trwa miesiąc maj. Miesiąc poświęcony Matce Bożej. Otwierajmy nasze serca na Jej matczyną obecność pośród nas i spotykajmy się w gronie rodzinnym na wspólnej modlitwie różańcowej.
  2. Przypominamy, że w budynku naszego kościoła może przebywać do 20 osób. Wierni powinny stać w odpowiedniej od siebie odległości oraz w czasie trwania liturgii mieć założone na twarzy maseczki lub inne odpowiednie okrycia.
  3. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30 a następnie Msza św.; w niedzielę nabożeństwo po Mszy św. o godz. 12.30. Prosimy, aby także podczas nabożeństw respektować odpowiednią ilość osób w kościele. Dodatkowa Msza św. w niedzielę o godz.16.00.
  4. We wtorek przypada Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej. Modlitwą wspierajmy personel medyczny, który w obecnej sytuacji służy chorym z narażeniem zdrowia.
  5. W czwartek święto św. Macieja Apostoła, a w sobotę św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski.
  6. „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary złożone w tym tygodniu na utrzymanie parafii składane bezpośrednio na tacę lub wpłacane w kancelarii jak i na konto parafialne lub do puszki pod chórem.