OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

12.10.2014 r.


 

Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian:

• Lucyna Łazarz

• Anna Biega

• Zofia Krupska

 

1. Dziś obchodzimy XIV Dzień Papieski pod hasłem „ Świętymi bądźcie” . Prosimy jak co roku o finansowe wsparcie Dzieła Nowego Tysiąclecia – żywego pomnika św. Jana Pawła II . Ofiary składane do puszek przeznaczone są na kształcenie zdolnej lecz ubogiej młodzieży. Z góry dziękujemy za zrozumienie i wsparcie tego pięknego dzieła.

 

2. W sobotę o godz. 18. 00 niedzielna msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.

 

3. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na potrzeby tego kościoła. Już dziś dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

 

4. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz.10.05 w Olchowcach , młodzież z naszej parafii zaprasza na spektakl z okazji wspomnienia św. Jana Pawła II , które obchodzimy 22 października. Natomiast po każdej mszy św. młodzież będzie serwować „papieskie kremówki”. Datki złożone z tej okazji przeznaczone będą na potrzeby naszej grupy młodzieżowej.

 

5. Nabożeństwa różańcowe w Olchowcach odprawiane są w dni powszednie po mszy św. o godz. 17.15, a w niedziele po Mszy św. o godz. 16.30. W Lisznej w niedziele po Mszy św. Serdecznie zapraszamy.

 

6. Przypominamy o zbiórce środków na remont kościoła w Lisznej. Prosimy o składanie 50 zł. od rodziny. Dziękujemy wszystkim rodzinom za złożoną ofiarę. Prosimy resztę rodzin o zrozumienie i jak najszybszą wpłatę ofiar u pani Józefy Krupskiej.

 

7. Intencje mszalne: Niedziela – śp. Mieczysław Baran – od rodziny Indyków