OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Wielkanocny 05.05.2019 r.

1. Trwają nabożeństwa majowe. Zapraszamy do kościoła parafialnego codziennie z wyjątkiem czwartku na mszę św. i nabożeństwo o godz. 18.00. Natomiast w niedziele o godz. 12.30.

2. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w Kościele Tydzień Biblijny. Zachęcajmy się wspólnie do czytania i rozważania Słowa Bożego, a konkretnie przeczytania Ewangelii wg św. Jana.

3. Jutro kandydaci do bierzmowania z klasy VIII i III Gimnazjum rozpoczynają modlitwę Triduum przed Bierzmowaniem do po mszy św. próba. Triduum trwa do czwartku. Obecność obowiązkowa.

4. We wtorek po mszy św. spotkanie dla dzieci, które przyjmą w tym roku I Komunię św.

5. W środę Uroczystość Świętego Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski. Jest to dzień imienin bp. Stanisława Jamrozka. Osobę solenizanta otaczamy naszą modlitwą. Po mszy św. spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.

6. W czwartek o godz. 17.30 nabożeństwo majowe. Na Mszy św. o godz.18.00 J.E. Ks. Abp Adam Szal udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z klasy VIII i III Gimnazjum.

7. W sobotę o godz. 19.00 msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta.

8. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpocznie Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.

9. Jak co roku Sanocka Fundacja Ochrony Zdrowia prosi nas o wsparcie finansowe na zakup nowego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego dla osób niepełnosprawnych. Składka do puszek na ten cel odbędzie się w przyszłą niedzielę.

10. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej organizuje w dniach 7-8 czerwca Pielgrzymkę do Częstochowy. Koszt wyjazdu to 120 zł bez wyżywienia (przy liczbie 43 osób). Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Zaliczka na wyjazd 50 zł płatna przy zapisie.

11. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian:

• Anna i Józef Mazur

• Joanna i Grzegorz Zając

• Joanna i Kazimierz Filipczak

• Małgorzata i Sebastian Szarek

12. Intencja mszalna niedzielna: śp. Dawid 6 R