OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

10.05.2015 r.


1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą parafian: ……..

2. Po Mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej.

3. Dziś w naszej parafii uroczystość I Komunii św.

4. We wtorek o godz. 16.30 w naszej szkole odbędzie się spotkanie patriotyczne pt. „ Gdy historia opowiada” połączone z otwarciem Izby Pamięci poświęconej ppor. Marianowi Zygmuntowi Zarembie i Jego żołnierzom, którzy we wrześniu 1939r. bronili w Bykowcach Polski przed najazdem hitlerowskim. Zapraszamy na tę uroczystość wszystkich Parafian w imieniu Pani Dyrektor i swoim.

5. W środę po Mszy św. spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.

6. W czwartek święto Macieja, Apostoła.

7. W piątek rozpoczniemy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego. Od godz. 17.30 w Olchowcach spowiedź dla dzieci, które będą obchodzić pierwszą rocznicę Komunii św. Po Mszy św. spotkanie młodzieży.

8. W sobotę święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. O godz.19.00 niedzielna msza św. w kaplicy św. Brata Alberta na ul. Hetmańskiej.

9. Parafia Chrystusa Króla zaprasza w przyszłą niedzielę na spotkania z o Rafałem Pujsza, który opowiadać będzie o życiu św. Gemmy Galgani. Szczegóły w gablocie.

10. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – odpust w naszej parafii. Msze św. w Olchowcach o godz. 7.15, 10.00 i „suma” o 12.30. Na „ sumie” odpustowej o godz.12.30 rocznica I Komunii św. Po każdej Mszy św. kiermasz ciast, który poprowadzą harcerki z naszej parafii. Dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na zakup umundurowania dla nowopowstałej drużyny harcerskiej przy naszej parafii. Serdecznie zapraszamy na Odpust i prosimy zakup ciast, by wspomóc naszych harcerzy.

11. Intencje mszalne:

• Niedziela – śp. Zbigniew Josz – od uczestników pogrzebu.