1. Dzisiaj po mszy św. będą zbierane ofiary do puszki na rzecz schroniska św. Brata Alberta.
 2. Jutro 101 rocznica odzyskania Niepodległości. Msza św. w kościele parafialnym o godz. 9.00 w intencji Ojczyzny. Wieczorem o 17.15 msza św. i modlitwa za zmarłych wspominanych w wypominkach.
 3. Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Sanoku (Fara) zaprasza na Koncert Pieśni Patriotycznej „Dla Niepodległej szli”, który odbędzie się w kościele farnym w dniu 11.11.2019 r. o godz.16.00. Serdecznie zapraszamy.
 4. Od 12 listopada tj. Od wtorku Pan Kościelny i Pan Organista będą roznosić opłatki wigilijne. Pan Aleksander od godz. 16-20 prawą stroną ul. Chrobrego w kierunku Bykowiec, a Pan Tomasz od mostu do lewej strony ul. Chrobrego (również w godzinach od 16.00-20.00). Prosimy o tradycyjne już, życzliwe przyjęcie obu Panów w Waszych domach. Ofiary składane przy tej okazji są wynagrodzeniem za ich całoroczną pracę w naszej Parafii. Już dziś składamy serdeczne Bóg zapłać za Waszą życzliwość i ofiarność.
 5. W środę po mszy św. spotkanie Rycerstwa Niepokalanej oraz spotkanie scholii.
 6. W czwartek po mszy św. spotkanie oazy.
 7. Msza św. w kaplicy św. Brata Alberta o godz. 18.00.
 8. W najbliższą sobotę na Placu św. Michała w Sanoku o godz. 16.00 obędzie się różaniec publiczny w intencji odnowy moralnej narodu polskiego i zadośćuczynienia za grzech aborcji. Zaprasza Fundacja Pro Prawo do Życia i Akcja Katolicka
 9. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła. Już dziś dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
 10. Na ławkach wyłożone są kartki na wypominki. Różaniec za zmarłych wspominanych w wypominkach w niedziele po mszy św.
 11. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian:
 12. Intencje mszalne:
 • Niedziela: śp. Janina Bałut od bratowej Haliny Josz