Drukuj

b_150_100_16777215_0___images_stories_chrystus.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INTENCJE MSZALNE W PARAFII

WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

W SANOKU 11 - 17. 03. 2019r.

 

 

PONIEDZIAŁEK:

1. śp. Jan Papisz – greg. 11

2. śp. Antoni Zajac – od rodziny Pater i Twardzik z Gorlic

3. śp. Aleksander Herdyński – od rodziny Śnieżków

4. śp. Andrzej Słomiana – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

5. śp. Dorota Maślany – od koleżanek i kolegów Roberta z SM Mlekowita

6. śp. Ryszard Wójcik – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

7. śp. Zdzisław Faka – od rodziny Raczków z Lubeni (poza parafią)

WTOREK:

1. śp. Jan Papisz – greg. 12

2. śp. Janusz Rycyk

3. śp. Aleksander Herdyński – od rodziny Dreniów z Lalina (poza parafią)

4. śp. Andrzej Słomiana – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

5. śp. Dorota Maślany – od koleżanek i kolegów z Elektromontażu (poza parafią)

6. śp. Ryszard Wójcik – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

7. śp. Zdzisław Faka – od koleżanek i kolegów córki Barbary z Podkarpackiego Banku Spółdzielczego (poza parafią)

ŚRODA:

1. śp. Jan Papisz – greg. 13

2. śp. Antoni Zając – od kuzyna Leszka z rodziną

3. śp. Aleksander Herdyński – od rodziny Konopków z Mrzygłodu (poza parafią)

4. śp. Andrzej Słomiana – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

5. śp. Dorota Maślany – od koleżanek i kolegów z Elektromontażu (poza parafią)

6. śp. Ryszard Wójcik – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

7. śp. Zdzisław Faka – od koleżanek i kolegów córki Barbary z Podkarpackiego Banku Spółdzielczego (poza parafią)

CZWARTEK:

1. śp. Jan Papisz – greg. 14 (poza parafią)

2. śp. Kazimierz Biodrowicz – od koleżanek i kolegów córki ze Starostwa Powiatowego

3. śp. Aleksander Herdyński – od Edwarda Sieniawskiego z rodziną (poza parafią)

4. śp. Andrzej Słomiana – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

5. śp. Zdzisław Faka – od rodziny Kroków (poza parafią)

PIĄTEK:

1. śp. Jan Papisz – greg. 15

2. śp. Ryszard Wójcik – od siostry i szwagra z rodziną

3. śp. Aleksander Herdyński – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

4. śp. Andrzej Słomiana – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

5. śp. Zdzisław Faka – od rodziny Barbary Siarskiej (poza parafią)

SOBOTA:

1. śp. Jan Papisz – greg. 16

2. śp. Stanisław Wojdyła – od sąsiadów z ul. Tuwima

3. śp. Aleksander Herdyński – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

4. śp. Andrzej Słomiana – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

5. śp. Zdzisław Faka – od koleżanek Cateringu Basia (poza parafią)

18.00 Kaplica św. Brata Alberta – śp. Grizelda Ząbkiewicz, Maria Zdybek

II NIEDZIELA Wielkiego Postu17.03.2019r.

7.00 - śp. Jan Papisz – greg. 17

10.00 – śp. Józef Sroka

12.30 – śp. Józefa Marcinik

16.00 – O Boże błogosławieństwo dla dzieci

 

1. śp. Aleksander Herdyński – od uczestników pogrzebu

2. śp. Andrzej Słomiana – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

3. śp. Zdzisław Faka – od uczestników pogrzebu (poza parafią)