Drukuj

b_150_100_16777215_0___images_stories_chr.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INTENCJE MSZALNE W PARAFII

WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

W SANOKU 25.02 - 03.03 2019r.

 

PONIEDZIAŁEK :

1. śp. Stanisław Hnat – greg. 26

2. śp. Teresa Jachimowska – od kolegów i koleżanek Piotra z Nadleśnictwa Baligród

3. śp. Ryszard Wójcik – od koleżanek z Klubu Seniora (poza parafią)

4. śp. Andrzej Słomiana – od rodziny Szarków (poza parafią)

WTOREK :

1. śp. Stanisław Hnat – greg. 27

2. śp. Roman – od rodziny Będkowskich

3. śp. Ryszard Wójcik – od kolego Bogdana Janusza z rodziną (poza parafią)

4. śp. Andrzej Słomiana – od mieszkańców Osiedla, przy ul. Wyspiańskiego (poza parafią)

ŚRODA :

1. śp. Stanisław Hnat – greg. 28

2. śp. Antoni Zając – od siostrzenicy Ani z rodziną

3. śp. Ryszard Wójcik – od koleżanek Madzi z pracy „Siódemka” PSS (poza parafią)

4. śp. Andrzej Słomiana – od Barbary i Marka z Odrzykonia (poza parafią)

CZWARTEK:

1. śp. Stanisław Hnat greg. 29 (poza parafią)

2. śp. Kazimierz Biodrowicz – od syna Marka z rodziną

3. śp. Ryszard Wójcik – od koleżanek Madzi z Domu Handlowego PSS (poza parafią)

4. śp. Andrzej Słomiana – od Barbary i Marka Łach (poza parafią)

PIĄTEK :

1. śp. Stanisław Hnat – greg. 30 - ostatnia

2. śp. Jan Papisz – greg. 1 - poczatek

3. śp. Aleksander Herdyński – od rodziny Gosztyłów, Chmurów i Rechlickich (poza parafią)

4. śp. Zdzisław Faka – od koleżanek i kolegów z pracy Maćka z Firmy Centurion R (poza parafią)

5. śp. Dorota Maślany – od byłych wychowanków córki Diany z IV TFO (poza parafią)

6. śp. Ryszard Wójcik – od koleżanek Madzi z „AS” a (poza parafią)

7. śp. Andrzej Słomiana – od rodziny Kopciów z Odrzykonia (poza parafią)

SOBOTA:

1. śp. Jan Papisz – greg. 2

2. śp. Kazimierz Biodrowicz – od Anny Gnap

3. śp. Aleksander Herdyński – od rodziny Sieniawskich, Antoniny i Teresy (poza parafią)

4. śp. Zdzisław Faka – od koleżanek z pracy córki Małgosi (poza parafią)

5. śp. Dorota Maślany – od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Pracowników Zespołu Szkół w Ropczycach (poza parafią)

6. śp. Ryszard Wójcik – od koleżanek Madzi z PSS (poza parafią)

7. śp. Andrzej Słomiana – od rodziny Pankiewiczów z Bartkówki (poza parafią)

18.00 Kaplica św. Brata Alberta – Za parafian

VIII NIEDZIELA zwykła – 03.03.2019r.

7.00 - śp. Jan Papisz – greg. 3

10.00 – śp. Kazimierz Chorążak

12.30 – śp. Helena, Zofia, Józef 9 R

16.00 – śp. Aleksander Herdyński – od kolegów z pracy syna Grzegorza


1. śp. Aleksander Herdyński – od rodziny Sieniawskich, Antoniny i Teresy (poza parafią)

2. śp. Zdzisław Faka – od koleżanek i kolegów z pracy Maćka z Firmy Centurion R (poza parafią)

3. śp. Dorota Maślany – od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Pracowników Zespołu Szkół w Ropczycach (poza parafią)

4. śp. Ryszard Wójcik – od koleżanek Madzi z biura PSS (poza parafią)

5. śp. Andrzej Słomiana – od Nauczycieli i Pracowników SP w Węglówce (poza parafią)