Drukuj

b_150_100_16777215_0___images_stories_od.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI Niedziela Wielkanocna

25.05.2014 r.


1. Zapraszamy wszystkich Parafian do uczestnictwa w nabożeństwach majowych. W niedzielę po Mszy św. o godz.16.30, a w tygodniu po Mszy św. o godz.18.15 oraz w tym tygodniu dzieci, które przyjęły dziś I Komunię św. na tzw. „ Biały Tydzień” .


2. Składka z ubiegłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszej parafii wyniosła 2260zł. 60gr. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.


3. We wtorek po Mszy św. spotkanie dla ministrantów i lektorów.


4. W piątek od godz. 17.00 spowiedź przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania i przed rocznicą Komunii św. Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum oraz spotkanie oazy.


5. W sobotę o godz. 18.00 w Nowym Zagórzu młodzież z naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania.


6. W sobotę o godz. 17.00 Msza św. niedzielna w kaplicy św. Brata Alberta.


7. W przyszłą niedzielę w naszej parafii przeżywać będziemy Odpust Parafialny Wniebowstąpienia Pańskiego. Msze św. o godz.7.15, 9.05 i uroczysta „ suma odpustowa” o godz. 11.05 wraz z rocznicą I Komunii św.. Nie będzie Mszy św. o godz. 16.30. Jeśli ktoś chciałby przystąpić do spowiedzi przed odpustem to zapraszamy cały tydzień pół godziny przed Mszą św. Także w przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Natomiast Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie w 2 niedzielę czerwca.


8. Starosta Sanocki zaprasza na V Noce Kultury Galicyjskiej, które odbędą się w dniach 30-€“31 maja. Szczegóły w gablocie.


9. W dniach 20-23 czerwca Burmistrz Miasta Sanoka , Rada Miasta Sanoka oraz Towarzystwo Przyjaciół Sanoka i Ziemi Sanockiej organizują I Światowy Zjazd Sanoczan, na który serdecznie zapraszają wszystkich Sanoczan. Szczegóły w gablocie.


10. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i prosimy o dalszą Parafian:


Maria Chorążak

Małgorzata Kądziołka

Małgorzata Kmiecińska

Józefa Kmiecińska

Halina Kmiecińska

Wanda Michniowska

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 

Statystyka

Odsłon : 516952